Ile kosztuje odrobaczenie psa

Jak często należy odrobaczać psy?

Do osiągnięcia dojrzałości fizjologicznej w wieku 12 miesięcy odrobaczanie należy przeprowadzać co trzy miesiące. U dorosłych zwierząt odrobaczanie przeprowadza się w razie potrzeby, co najmniej dwa razy w roku.

Ile kosztuje szczepienie i odrobaczenie psa?

Odrobaczanie powinno być przeprowadzane co kilka miesięcy. Koszt zależy od użytego preparatu i wagi zwierzęcia – zazwyczaj jest to kilkadziesiąt złotych. Za pierwsze szczepienie szczeniaka zapłacimy ok. 50 zł, za kolejne – 30 zł, jeśli szczepimy tylko przeciwko wściekliźnie, i 70-80 zł, jeśli jest to tzw. szczepionka na wściekliznę.

Ile kosztują tabletki na odrobaczanie dla psa?

Zobacz także

  • Cestal 8 tabletki odrobaczające dla psów. 33,20 ZŁ
  • Cestal 4 tabletki na odrobaczenie dla psów. 23.90 zł
  • Cestal 2 tabletki odrobaczające dla psów. 11,80 zł
  • Bestseller. Cestal Cat Flavour Tabletki odrobaczające dla kotów. 9,99 zł

O której godzinie podać psu tabletkę odrobaczającą?

Psu możemy podać tabletkę odrobaczającą lub wykonać badanie kału cztery razy w roku. W większości przypadków zaleca się naprzemiennie: badanie kału, leczenie profilaktyczne po 3 miesiącach, badanie kału po kolejnych 3 miesiącach itd.

Czy mogę kupić tabletki odrobaczające w sklepie zoologicznym?

Asortyment sklepu zoologicznego Kakadu Zoo obejmuje skuteczne tabletki odrobaczające w atrakcyjnych cenach. W tej kategorii znajdują się sprawdzone tabletki, które są bezpieczne dla zwierząt, nie mają negatywnego wpływu na organizm zwierzęcia i rzadko wywołują niepożądane reakcje.

Kamyl Brzeziński
Kamyl Brzeziński/ author of the article
Cześć, jestem twórcą strony twojpiesak.pl. Poświęciłem tę stronę wszystkiemu, co związane jest z opieką i troską o psy. Moja miłość do tych czworonożnych przyjaciół zainspirowała mnie do stworzenia zasobu, gdzie właściciele psów mogą znaleźć przydatne informacje o zdrowiu, żywieniu i pielęgnacji swoich pupili. Staram się dostarczać aktualne i sprawdzone porady, aby pomóc właścicielom psów zapewnić najlepszą opiekę swoim zwierzakom. Moim celem jest stworzenie społeczności, gdzie miłośnicy psów mogą wymieniać się doświadczeniami i wiedzą, aby poprawić życie swoich ukochanych pupili.
Twój pies

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: